W plener!

Nadeszła wiosna, zrobiło się ciepło, zaczął się sezon turystyczny 🙂

Dla niektórych szczęśliwców nadeszło aż 9 dni urlopu! Gromadnie wyruszyli w góry, nad jeziora czy nad morze. Inni, którym praca nie pozwala na dalsze wyjazdy, ruszyli na wycieczki rowerowe, spacery po parkach, zwiedzanie okolicznych zabytków czy wszelakie imprezy plenerowe. I tu dla niektórych z nas może się pojawić mały problem techniczny. Bowiem na dalekie wycieczki po górach czy długie trasy rowerowe nieodłącznym „towarzyszem” jest dla nas plecak – kanapki, woda, aparat, czasem jakieś zapasowe ubranie. Ale gdy czeka nas spacer po starówce, wizyta w lodziarni, jakiś koncert na lokalnym pikniku; pojawia się dylemat! Zazwyczaj mamy bowiem tylko jeden wybór: plecak / torba vs. kieszenie!

Przy krótkich trasach, spacerkach czy jakichś imprezach naszym jedynym „wyposażeniem” są zazwyczaj klucze, czasem aparat kompaktowy, dokumenty, pieniądze i komórka. Plecak jest wtedy zdecydowanie zbyt duży niejednokrotnie ważąc więcej od tego co zamierzamy w nim nosić. Torba sportowa, nierzadko jest lżejsza, ale za to cały czas „radośnie” obija się o nasze boki. Oczywiście nasz wybór pada na wypchanie kieszeni. O ile przy chodzeniu jeszcze jest ok, o tyle gdy siadamy zwykle musimy większość rzeczy wyjąć. Przyciąga to potencjalnych złodziei, a często kończy się po prostu zgubieniem np. kluczy.

Idealnym rozwiązaniem jest tu tak zwana paskówka [i nie o ropuchę tu chodzi :)]. Niewielkie etui nakładane na pasek kojarzyło nam się do tej pory z ortalionowym bez kształciuchem wykorzystywanym głównie na bazarach i targach, tudzież parkingach, służącym sprzedawcom za portfel.

Tymczasem odmieniona skórzana i elegancka paskówka dumnie wraca do łask, będąc stałym elementem stroju, zwłaszcza u mężczyzn. Ładne wzory, elegancka porządna skóra, ciekawe okucia to nie jedyne zalety paskówki. Jej podstawowymi walorami są wygoda i bezpieczeństwo. Dzięki niej mamy przy sobie podstawowe rzeczy, nie musimy męczyć się z dużymi torbami i plecakami, ani nosić wszystkiego po kieszeniach. Jednocześnie paskówka zamocowana na pasie na przedniej stronie biodra jest cały czas pod ręką i dla złodzieja staje się nieosiągalna.

Naszym klientom polecamy paskówki nie tylko na wycieczki i rower. Świetnie się nadają również dla tych, którzy na co dzień korzystają z komunikacji miejskiej i wolą mieć cenne i ważne rzeczy przy sobie, nie zaś w teczce którą można wyrwać z ręki.

Polecamy!