Nasza Poczta kochana

Drodzy klienci,

nasze produkty wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub korzystamy z usług Poczty Polskiej.

 

 

 

Uzyskaliśmy ostatnio od Poczty dwie ważne informacje:

  1. wszelkie przesyłki nadawane w urzędzie w piątek lub sobotę są przez Pocztę traktowane jako nadane w poniedziałek! Bez względu na status przesyłki – tak więc nie ma znaczenia czy ekonomiczna czy priorytet.
  2. w przypadku listów poleconych priorytetowych okres dostarczenia przesyłki adresatowi wydłuża się w związku z wprowadzeniem nowej numeryfikacji przesyłek oraz ich monitorowaniem.

Niestety, nie uzyskaliśmy jakiegokolwiek dalszego wytłumaczenia takiego stanu rzeczy ze strony tej firmy.

W miarę możliwości będziemy się starać nadawać do Was, Drodzy Klienci, przesyłki we wszystkie dni robocze poza piątkiem. Niestety, nie rozumiemy, czemu przesyłki mają w urzędzie „leżakować” od piątku do poniedziałku 🙁

Wydłużenie okresu dostawy przesyłek poleconych jest również dla nas niezrozumiałe, gdyż odsetek monitorowanych przesyłek jest nadal niewielki. Co więcej pełny obraz statusu dostawy ukazuje się zazwyczaj po dostarczeniu tudzież awizowaniu listu! Niemniej, jeżeli jesteście zainteresowani uzyskaniem informacji na ten temat, można je znaleźć na stronie http://sledzenie.poczta-polska.pl/ lub pod numerem 801 333 444 – tonowo 2. Wystarczy zgłosić się do nas [sms-em, mailem] z prośbą o numer nadania.